Pasižymėti puslapįParsisiųsti puslapį PDF formatuAtsispausdinti puslapįLinkedIn AGAAGA Youtube channel
Pramoninės dujos yra skirtingų savybių ir plačiai pritaikomos. Jos gali pagreitinti arba sulėtinti procesus, pakaitinti ar atvėsinti medžiagas. Jų nauda gali būti vertinama netgi pagal jų būseną: dujinę, kriogeninio skysčio ar kietą.
Maisto pramonė kelia ypatingus reikalavimus dujų kokybei. Maistinės dujos apibūdinamos kaip pagalbinės maisto produktų perdirbimo medžiagos ir (arba) priedai, užtikrinantys atitiktį standartams. Mūsų maistinės dujos atitinka „maistinės klasės“ reglamentus, pvz., Komisijos direktyvą dėl maisto priedų ES šalyse.
Aukšto grynumo dujos, tikslūs dujų mišiniai, tikslios inžinerinės dujų tiekimo sistemos ir aukštos kokybės paslaugos optimaliems rezultatams užtikrinti.
Mūsų dujos yra naudojamos kasdieniame gyvenime, tačiau retai kada apie tai susimąstome. Teisingai pasirinktos dujos dažnai padės sutaupyti laiko ir suteiks galimybę gyventi patogiau.
Gamtinės dujos yra trečias svarbiausias pasaulyje naudojamas energijos šaltinis po naftos ir anglies. Šios dujos randamos ir išgaunamos iš žemės gelmių daugelyje pasaulio vietų.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis

Spauskite čia

AGA techninių dujų centrų ieškyklė


 Raskite artimiausią

AGA mažmeniniai produktai


 MyAGA.lttracking